Urok miłosny – sprawdzenie w kartach

–    Przekładasz karty, a następnie kładziesz górną połowę talii po lewej stronie.
–    Przełóż każdą talię ponownie w lewą stronę.
–    W tej sposób zgromadzone cztery kupki kart będą przedstawiać   w kolejności od prawej do lewej.
–    Znajdź urok miłosny. Jeśli będzie przebywał w talii jod, py|tanie będzie odnosić się do pracy, biznesu itd.; jeśli będzie prze! bywał w talii , pytanie będzie odnosić się do miłości, małżeństwa lub rozkoszy; jeśli będzie przebywał w talii  pytanie będzie odnosić się do kłopotów, strat, skandali, kłótni itd.; jeżeli zaś w talii końcowego hó, pytanie będzie odnosić się do pieniędzy, dóbr i tym podobnych czysto materialnych kwestii.
–    Opowiedz pytającemu, co go do ciebie sprowadza. Jeśli jesteś w błędzie, zaniechaj wróżenia.
–    Jeśli wszystko się zgadza, rozłóż talię zawierającą Significator awersami do góry. Policz karty znajdujące się tam, gdzie on patrzy
Podczas liczenia powinno się uwzględnić urok miłosny. Rycerze, Królowe i Książęta posiadają wartość liczbową 4. Księżniczki posiadają wartość liczbową 7. Asy posiadają wartość liczbową
Małe karty posiadają wartość liczbową uzależnioną od ich numerów.
W przypadku triumfów wartością liczbową triumfów żywiołów jest 3; wartością liczbową triumfów planetarnych jest 9; natomiast wartością liczbową triumfów zodiakalnych jest 12.
Stwórz z tych kart „opowieść”. Jest to opowieść o początkach romansu.
–    Sparuj karty po obu stronach urok miłosny, następnie te dalej od niego itd. Stwórz z nich „opowieść”, która uzupełni szczegóły pomijane na początku.
–    Nie zrażaj się, jeśli opowieść nie będzie za bardzo dokładna. Niewykluczone, że Pytający sam nie wie wszystkiego. Jeśli jednak główne punkty opowieści się nie zgadzają, należy zaniechać dywinacji.
Drugie Działanie ROZWINIĘCIE PYTANIA
–    Potasuj karty, dokonaj odpowiedniej inwokacji, a następnie, tak jak uprzednio, poproś Pytającego o przełożenie kart.
–    Rozdaj karty na dwanaście kupek przedstawiających dwanaście domów astrologicznych.
–    Zastanów się nad tym, w której kupce powinien się znaleźć urok miłosny z http://magicznerytualy.pl/64-najsilniejszy-urok-milosny-czarna-magia-.html  i tak na przykład, kiedy pytanie dotyczy małżeństwa, powinno się go szukać w siódmym domu, itd.
–    Sprawdź wybraną kupkę. Jeśli nie ma w niej urok miłosny, sprawdź pokrewny dom. Jeśli tam też go nie znajdziesz, zaniechaj dywinacji.
–    Podobnie jak to było za pierwszym razem, przelicz wartość liczbową kart i sparuj je ze sobą.